Medarbejdere


Kundeservice

Betina Risby Hansen

Kundeservice

tlf. +45 46 55 00 00

salg@bjerregaard.dk

Merete Gervin Jørgensen

Kundeservice

tlf. +45 46 55 00 00

salg@bjerregaard.dk

Henrik Pedersen

Reklamation

Phone 30 15 14 33 / 46 55 00 08

lager@bjerregaard.dk

 


Michelle Schou Krone

Salgskonsulent - Vest

tlf. +45 92 92 64 00

michelle@bjerregaard.dk

Kim Hermansen

Salgskonsulent - øst

tlf. +45 20 22 73 30

kim@bjerregaard.dk

Daniel Bonnichsen

Salgskonsulent - Vest

tlf. +45 24 60 56 40

daniel@bjerregaard.dk

René Lund Hjorth

KAM, Øst

tlf. +45 20 22 03 30

rene@bjerregaard.dk

Åge Pedersen

KAM - Vest

tlf. +45 30 49 78 26

aage@bjerregaard.dk

Jimmi Søren Mucha

Kædeansvarlig

tlf. +45 40 22 92 09

jimmi@bjerregaard.dk

Lasse Arvesen

Markedschef Danmark

tlf. +45 40 16 88 11

Lasse@bjerregaard.dk

Kasper Grønning

Export manager

tlf. +45 20 45 29 05

kasper@bjerregaard.dk

Heidi Sambleben

Ansvarlig for økonomi

tlf. +45 46 55 00 07

heidi@bjerregaard.dk

Henrik Holmberg Jakobsen

Head of Product Development and Purchase Management

tlf. +45 61 28 89 99

henrik@bjerregaard.dk

Anne Mader

Salgs- og marketingkoordinator

tlf. +45 61 69 41 31

anne@bjerregaard.dk

Rolf Vind

Head of Marketing

tlf. +45 26 35 55 73

rolf@bjerregaard.dk

Finn Fogtmann

Adm. Dir

tlf. +45 40 38 04 10

finn@bjerregaard.dk




Henrik Pedersen

Lagerassistent / Reklamation

tlf. +45 30 15 14 33 / 46 55 00 08

lager@bjerregaard.dk

Jonas Kofoed Graae

Teamleder, lager

tlf. +45 21 43 51 93 / 46 55 00 08

lager@bjerregaard.dk

Tommy Haurholm Rasmussen

Lagerassistent

tlf. +45 30 15 05 73 / 46 55 00 08

lager@bjerregaard.dk